SLIM wrap

slim-wrap-001.jpg, 3 kB

V bodech

  • SLIM WRAP zábal - novinka na trhu.
  • Unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo.
  • Možno zabalit zadeček, bříško, stehna, kolena, lýtka nebo paže.

Přemýšlíte o tom, jak se zbavit rychle pár extra centimetrů? Můžete začít sportovat nebo zkusit nejnovější dietu, ale pokud chcete okamžitý výsledek, rozhodněte se pro SLIM WRAP.

Jedná se o novinku na trhu, která funguje na stejném principu, jako UNIVERSAL CONTOUR WRAP, ale s tím rozdílem, že se zabalí jen lokální „problematické partie“ - bříško, stehna, zadeček nebo paže. Výběr partie je jen na vás! Působí na vytvarování postavy, povadlou kůži, vyhladí strie a redukuje celulitidu.

Jelikož SLIM WRAP není celotělový je k tomu zábalu ideálním doplňkem lymfatická masáž pro zesílení účinku. Procedura Slim Wrap je 100% přírodní, efektivní a spolehlivá.

Nejde pouze o ošetření na ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a vy se budete cítit zdravější a krásnější! Navíc vaše kůže bude hladká, jemná a dokonale hydratovaná.

POZOR! Tuk v těle obsahuje usazené toxiny, proto jedině detoxikací dosáhnete úbytku na objemu a následně i úbytku tuků, které tělo po detoxikaci již nepotřebuje!

Ošetření SLIM WRAP ocení zejména ženy, které pro nedostatek času požadují okamžitý efekt. Tato metoda spočívá v zabalení klienta do obinadel, která jsou namočena v bahně z Mrtvého Moře bohatém na vzácné minerály. Kombinace obinadel a bahna zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje partie, ve kterých se nejvíce ukládá tuk. Pročistí tělo a kůži - přináší pocit sametově jemné a hladké pokožky.

Skvělým vedlejším efektem metody SLIM WRAP je dokonalá detoxikace, jelikož bahno pomáhá vytáhnout škodliviny uložené pod kůží. Mořské bahno je hypo-alergení sloučenina, která tělo zbavuje všech odumřelých buněk. Lidem s kožními problémy (psoriasis, ekzém) přináší okamžitý viditelný rozdíl.

Dokonce vás můžeme uklidnit oznámením, že tato ztráta vydrží, takže z toho budete mít užitek ještě dlouho po opuštění salónu.

slim-wrap-002.jpg, 3 kB

Účinky

  • zmenšení objemu problematických partií
  • zpevnění kůže po těhotenství
  • zpevnění kůže po ztrátě hmotnosti
  • detoxikace organismu
  • vypnutí kůže ošetřených partií
  • zlepšení její elasticity
  • okamžitá ztráta centimetrů!

Po SLIM WRAP zábalu se doporučuje lymfatická masáž v délce aspoň 30 minut k rozproudění lymfy a účelnému odplavení tukových částeček z ošetřených partií. Tuk se pak přes lymfatický systém dostává do krevního řečiště a poté do jater a ledvin, kde je metabolizován a vylučován. Lymfodrenáž tak zlepšuje výsledky neinvazivních zákroků a pomáhá nám odvádět tuk z ošetřených partií.

Ceník

SLIM WRAP PRŮMĚRNÝ ÚBYTEK V cm CENA
1 partie 1 - 5cm 399 Kč
2 partie 3 - 6cm 599 Kč
3 partie 5 - 10cm 899 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny v a to včetně DPH.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226