Ionobase+! Novinka v ČR a první v Brně!

Zbavte se pocení díky ošetření přístrojem na iontoforézu Ionobase+

Máme pro Vás naprostou novinku v ČR, díky níž se zbavíte nepříjemného pocení! Jedinečné bezbolestné ošetření přístrojem na iontoforézu IONOBASE+, jež je certifikovanou zdravotnickou pomůckou určenou k odstranění nadměrného pocení v oblasti dlaní rukou, nohou a podpaží! 

HYPERHYDRÓZA

Přirozené pocení je normální jev, je reakcí organismu na změny okolní teploty, pomáhá ochlazovat naše tělo, a tím chrání organismus před přehřátím. Pokud se však potíte bez zjevných okolních vlivů a i ve chladném prostředí, nejspíše trpíte nadměrným pocením, tzv. hyperhydrózou. Hyperhydróza způsobuje u postižených jedinců vysokou potivost i v případech, kdy by ji nejméně čekali. Nejčastěji se projevuje v oblasti dlaní rukou, chodidel, hlavy a podpaží.

Pokud jste se někdy báli podat někomu ruku, protože byla příliš vlhká, není se čemu divit. Takový mokrý pozdrav dokáže pokazit nejeden první dojem. Pokud máte neustále vlhké ponožky, je dost možné, že jde o hyperhydrózu. Propocená košile nebo halenka se určitě nebude nikomu líbit, stejně tak jako zapáchající obuv.

PŘÍSTROJ NA IONTOFORÉZU IONOBASE+

Certifikovaná zdravotnická pomůcka k odstranění nadměrného pocení v oblasti dlaní rukou, nohou a podpaží. Byl vyvinut ITALSKOU firmou LED s. r. l. ve spolupráci s odborníky v oboru kožního lékařství a hlavně v kooperaci se samotnými pacienty. Díky tomu mohl vzniknout přístroj nové generace, který dokáže odstranit nadměrné pocení rychle a efektivně. V současné době iontoforézu s úspěchem používají pacienti a lékaři na všech světových kontinentech a její účinky si chválí. Pro maximální účinnost, kdy se zbavíte nadměrného pocení rukou, nohou nebo podpaží s 75 % - 100 % účinností, doporučujeme aplikaci 10 procedur na danou oblast (aplikace trvá cca 20 – 30 min./1 oblast).

KONTRAINDIKACE:

  • kardiostimulátor

Ceník

OŠETŘENÍ CENA
1 ošetření/1 oblast (ruce/podpaží/dlaně) 149 Kč
5 ošetření 690 Kč
10 ošetření 1290 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny v a to včetně DPH.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226