Pokyny a návštěvní řád salonu Nefertiti

navstevni rad

Pokud právě nezvedáme telefon, pracujeme – prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte mailem. Ozveme se ihned, jak to bude možné.

Rezervace

Rezervujte si naše služby předem, budeme schopny lépe vyjít vstříc Vašim přáním a potřebám. Prosíme za pochopení, objednávací doba je minimálně týden. Na následující den se lze objednat jen výjimečně.

Zdravotní stav

Prosíme naše klienty, aby docházeli do našeho studia pouze zdravotně způsobilí (vztahuje se na infekční choroby např. chřipka, angína, opary atd.) a nešířili tak dál svou nákazu. Děkujeme za pochopení.

Stornování a pozdní příchod

Pokud se rozhodnete zrušit plánovaný termín, prosíme Vás, učiňte tak s co největším předstihem telefonicky nebo sms, nebo mailem, abychom Váš termín mohli nabídnout dalším klientům. Pevně věříme, že porozumíte nezbytnosti zkrácení služby nebo přeobjednání v případě Vašeho pozdního příchodu s ohledem na ostatní řádně objednané klienty. Pokud nejsme informováni o Vašem zpoždění, čekáme 15 minut, po této době může být termín nabídnut dalším klientům.

V případně, že máte slevový voucher, tj.službu s minimálně 50% slevou, pochopte prosím, že jsme cenu snížily na minimum. Proto je nutné zrušit službu 12hodin předem! Termín tak s jistotou obsadíme jiným zákazníkem.

V případě, že termín zrušíte méně něž 24hod předem a budete chtít službu přeobjednat, bude Vám účtován storno poplatek 100Kč a to za každou započatou hodinu.

Před masáží

Informujte nás prosím o Vašich zdravotní obtížích, zvolíme to nejlepší s ohledem na Vás a vyloučíme možná rizika. Pokud trpíte vysokým tlakem nebo jste těhotná, konzultujte návštěvu s Vaším ošetřujícím lékařem.

Kontaktní čočky doporučujeme vyjmout před masážemi, kosmetikou a líčením. Pro dokonalý požitek z masážních procedur doporučujeme odložit hodinky a další šperky.

Během masáže

Během masáže a kosmetického ošetření zhluboka dýchejte a relaxujte. Pro dokonalou relaxaci doporučujeme zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste svoji masáž vychutnali opravdu naplno.

Prosím sdělte nám ihned jakoukoliv nespokojenost, či snížení komfortu! Případné reklamace prosím uveďte ihned, na pozdější reklamace nebereme zřetel.

Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši návštěvu!

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226