Masáž horkými mušlemi

Když přiložíte k uchu mušli, uslyšíte uklidňující šumění oceánu. Totéž se děje, i kdybyste ji přiložili např. mezi lopatky, na šíji a bedra.

Že jste to zatím nezkusili?

Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Perla mezi masážemi. Při terapii se používají mušle Lava Shells a další mořské mušle, panenský kokosový olej, vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a Tichého oceánu. Lava Shells jsou zahřáté na 38-55°C. Maximální relaxace pro tělo a duši.

Masážní mušle pocházejí z ostrovů v jižním Pacifiku. Jedná se o krásné mušle Luciny tygrované. Jsou sbírány domorodci, pečlivě se opracovávají, vybrušují a leští do vysokého lesku.

Mají hladký, tvrdý povrch bez pórů a jejich dotek tak působí na pokožce velmi luxusně.

Unikátnost masáže horkými mušlemi spočívá v síle tepla a doteku. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže klienta.

Ve spojení s přírodními oleji tak nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou únavu a nastává fyzická i psychická regenerace.

Speciální Lava Gel v mušlích - drží teplo po celou dobu masáže. Obsahuje směs minerálů a sušených mořských řas. Jednotlivé komponenty, pocházející z oceánu, vytvářejí základ pro dlouhotrvající teplo.

Kromě těchto lastur se k masáži používají i další mořské mušle a panenský kokosový olej. Dohromady perfektně prokrví kůži a nastartují v ní regenerační procesy, prohřejí svaly i vnitřní orgány a uvolní veškeré nahromaděné napětí.

Ceník

MASÁŽ ZAMĚŘENÍ MASÁŽE 60 min. 90 min. sleva VIP
Masáž horkými mušlemi relaxační, prohřívá 500 Kč 750 Kč 20 %

Všechny ceny jsou uvedeny v a to včetně DPH.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226