Luxusní omlazující rituál Věčné mládí

ritual-vecne-mladi_002.jpg, 5 kB

Alqvimia je luxusní čistě přírodní kosmetika spojující dávná umění alchymie a tradiční aromaterapie s nejnovějšími poznatky medicíny a vědy.

Prémiová kosmetická linie s komplexním účinkem proti stárnutí, Eternal Youth, obsahuje kombinaci těch nejvytříbenějších kosmetických substancí, jaké dokáže příroda nabídnout. Jde o unikátní recepturu založenou na synergickém působení vysoce efektivních látek 100% přírodního původu, které zaručují bezprostřední efekt a sametově jemnou pleť zářící mládím a energií.

Alqvimia - dokonalost péče

Kosmetická ošetření Alqvimia jsou prováděny 100%přírodními prostředky, obsahujícími pouze cenné rostlinné oleje, vzácné esence a další substance, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí. Svou jedinečnou kvalitou garantují okamžitý a viditelný účinek. Nádherné vůně a jemnost jednotlivých produktů, které Vás provázejí po celou dobu ošetření, činí z kosmetické péče skutečný rituál krásy, přinášející hluboký prožitek a prospěch nejen pleti, ale i stavu duše a mysli.

Odlíčení, akupresura obličeje, peeling, hydratační maska, drenážní a zpevňující masáž, zpevňující pleťová maska, závěrečné ošetření.

Unikátní holistický rituál, který dokonale omlazuje a vypíná pleť. Svým aromaterapeutickým působením navíc pomáhá nalézt vnitřní klid a harmonii mysli. Peeling směsí soli z Mrtvého Moře, čistého medu a jedinečných přípravků řady Eternal Youth zbaví pleť nejen povrchových nečistot a odumřelých buňek, ale poskytne jí i dokonalou a hloubkovou detoxikaci. Speciální masáž zbaví pleť zadržované tekutiny, vyhladí vrásky a dodá vitalitu. Kombinace hydratační a zpevňující pleťové masky vrátí konturám obličeje pevnost a krásu a mladistvý vzhled.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226