Luxusní tělový rituál Perfektní tělo

ritual-perfektni-telo_001.jpg, 5 kB

Nejnovější poznatky vědeckých výzkumů z oblasti kosmetologie ve spojení s mocí a silou nejčistší přírody a moudrosti alchymie Vám pomohou znovu získat krásné křivky či hladkou, pružnou pokožku. Opět se můžete cítit krásnější, atraktivnější a být hrdá na své tělo.

Celotělový peeling, anticelulitní zábal z mořských řas a zeštíhlující a drenážní esence, celotělová aromaterapeutická masáž.

Tělové ošetření se zeštíhlujícím, detoxikačním a anticelulitním efektem. Nabízí okamžité kosmetické zlepšení vzhledu pokožky, vyhlazení a vypnutí celulitidy. Komplexně působí odvodnění a pročištění, aktivuje lymfatický tok. Při pravidelné aplikaci (formou kůry) má měřitelný zeštíhlující efekt.

Alqvimia – dědictví dávných tradic

Naši parfemářští mistři, znalci starých umění alchymie, dokáží z rostlin a květů získat to nejcennější k výrobě svých elixírů. Následujíc staré tradice, vybírají ty nejlepší rostliny, které

sklízejí v ten nejvhodnější astrologický okamžik a teprve tehdy, až k tomu Matka příroda poskytne svolení. Dále je pak zpracovávají dle tradičních, časem ověřených metod k zajištění těch nejdokonalejších výsledků.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226