Luxusní tělový rituál Krásná prsa

ritual-krasna-prsa_001.jpg, 5 kB

Čištění, peeling , tvarující masáž, intenzivně zpevňující maska, závěrečné ošetření.

Vysoce účinná kosmetická péče, zaměřená na oblast dekoltu a ňader. Napomáhá zpevnění hlubších stuktur oblasti dekoltu, zabraňuje ztrátě tvaru poprsí a díky svému fytoestrogennímu působení pečuje o zdraví prsou. Jedinečné složení tělové masky, kombinující zpevňující účinky vybraných mořských řas , zajistí nejen okamžité vypnutí pokožky a vymizení jemných vrásek dekoltu, ale i hloubkovou hydrataci a výživu pleti této citlivé oblasti.

Alqvimia vyvinula komplexní kosmetický produkt, který působí na několika úrovních za účelem zachování zdraví Vašich prsou.

Za prvé zvyšuje elasticitu pokožky a svalový tonus prostřednictvím svých vylepšených regeneračních a zpevňujících účinků.

Za druhé stimuluje mikrocirkulaci a buněčnou respiraci tukové a pojivové tkáně, které jsou běžně vystaveny různým druhům patologických změn.

Za třetí hydratuje a vyživuje pokožku a zabraňuje tak jejímu ochabnutí.

A konečně, jeho čistě přírodní složení umožňuje obsaženým aktivním ingrediencím proniknout hluboko do tkáně a navrací prsům jejich plnost, kterou s věkem a díky hormonálním změnám, postupně ztrácí.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226