Luxusní tělový rituál Královny Egypta

ritual-kralovny-egypta_001.jpg, 5 kB

Inspirovaný zvyklostmi královen starobylého Egypta, vyrobený ze vzácných olejů, myrhy a kadidla. Tento tělový olej zkrášluje, hydratuje a zjemňuje pleť a dodává jí mladistvý, zářivý vzhled. Mysteriózní exotická vůně prostupující celou bytostí navozuje intenzivní pocity fascinace, ženskosti a svůdnosti. Díky zákonům aromaterapie dodává ženě, kterou jeho vůně provází, sebedůvěru, zvyšuje její sebehodnocení a povznáší ducha.

Celotělový peeling, detoxifikační tělový zábal z bahna z Mrtvého moře a vonných esencí.

Kompletní hydratační ošetření obličeje, celotělová relaxační aroma masáž.

Celotělové ošetření, inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen, přináší dokonalou péči a uvolnění Vašemu tělu i duši. Je založeno na vzácných exotických olejích s myrhou a kadidlem, jejichž omlazující účinek je znám celá tisíciletí. Hloukově vyživuje, regeneruje a zjemňuje pokožku těla. Nádherná exotická vůně, provázející Vás celým rituálem, hýčká Vaše sebevědomí a zvyšuje Váš pocit atraktivity.

Mysterium starověkého Egypta na dosah Vaší ruky. Tajemné světlo svící , mystická vůně vzácných pryskyřic a dotyk jemných olejů Vás přenesou mimo prostor a čas, do míst oslavujících krásu, ženství a věčné mládí.

Alqvimia - dokonalost péče

Kosmetická ošetření Alqvimia jsou prováděny 100%přírodními prostředky, obsahujícími pouze cenné rostlinné oleje, vzácné esence a další substance, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí. Svou jedinečnou kvalitou garantují okamžitý a viditelný účinek. Nádherné vůně a jemnost jednotlivých produktů, které Vás provázejí po celou dobu ošetření, činí z kosmetické péče skutečný rituál krásy, přinášející hluboký prožitek a prospěch nejen pleti, ale i stavu duše a mysli.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226