Lávové kameny MAGIC HOT STONES

Je terapie, která byla od pradávna praktikována na Havajských ostrovech. U nás je považována za novinku. Využívá speciální Havajské techniky masírování, které spolu s kameny a aromatickými oleji mají vysoký terapeutický účinek.

Při masáži se používá 32 horkých, černých, hladkých, leštěných lávových kamenů. Tyto kameny se nahřívají ve vodní lázní na teplotu 45-55°C a potom se postupně přikládají na tělo.

Jen málokterá masáž dokáže navodit takové pocity, jako právě masáž horkými kameny. Jde o velmi exkluzivní masáž, proto je ve světě tolik žádaná. Horké kameny dokáží navodit pocit absolutního klidu a uvolnění.

Určitě si dokážete představit příjemné teplo lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivní energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují ztuhlé svaly.

Účinky masáže

  • jedna z nejlepších terapií vedoucí k odstranění stresu
  • horké kameny stimumují krevní oběh a lymfatický systém
  • hluboce relaxují a harmonizují organismus
  • prohřívají celé tělo
  • přispívají k regeneraci tkání
  • napomáhají detoxikaci oraganizmu
  • vyrovnávají energii v těle

Teplo kamenů a jejich vlnění působí na meridiány vedoucí od konečků prstů na nahou a na rukou ke všem vnitřním orgánům našeho těla.

Při různých zdravotních potížích či únavě bývají meridiány neprůchodné, proto energie v těle nemůže proudit. Právě horkými kameny dokážeme stimulovat orgány a tím energetické cesty uvolnit.

Báječně si odpočnete a teplo z kamínků budete cítit ještě dlouho po masáži. Jde o vynikající terapii pro sychravé počasí.

Ceník

MASÁŽ ZAMĚŘENÍ MASÁŽE 30 min. 60 min. sleva VIP
Lávové kameny MAGIC HOT STONES relaxační, protistresová 290 Kč 500 Kč 20 %

Všechny ceny jsou uvedeny v a to včetně DPH.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226