KAVITACE 4.GENERACE - LIPOKAVITACE - LIPODESTRUKCE

infračervená deka

Lipo kavitace je nová metoda neinvazivní lipolýzy. Slouží k odbourání tukových ložisek nebo k redukci celulitidy a to tak, aby nedošlo k jakémukoliv poškození integrity kůže. Tato metoda je díky tomu zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní. Kavitační technologie umožňuje koncentrované energii nasměrovat do velmi specifické zóny uvnitř pacienta a je tak schopna rozvrátit podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a muskulární tkáň nezměněnou.

Lipo kavitace-lipodestrukce je nová forma modelačního ultrazvuku, která je nadstavbou samotné kavitace. Může cílit do libovolné hloubky a tím efektivněji útočit na celulitidu. Nová je taky schopnost cílit ultrazvukovou vlnu. Lipodestrukce dokáže cílit vlnu do jediného bodu. Tato vlastnost je klíčová pro ošetření tukových polštářků například na bocích. Je dokonce možné rozlišovat tuky, svaly a kosti. Proto můžeme s lipo kavitací ošetřovat i tenší tukové vrstvy nebo tuky v blízkosti svalů, hlavně na břiše a stehnech.

Po lipo kavitaci se nedostavuje JOJO efekt. Vaše tukové buňky jsou jednou provždy „rozbity“ a odplaveny z těla pryč. Neinvazivní lipolýza nenahrazuje redukční program. Výsledky ošetření jsou trvalé pouze v případě trvalého udržování životního stylu!

Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku, které umí vyvolat potřebné posuny a změny už na úrovni molekulární struktury ošetřované tkáně. Ultrazvukové vlny pronikají až do podkoží, kde tkáně absorbují ultrazvukovou energii a dochází ke vzniku kavitace. Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují a jsou velmi nestabilní, dochází k jejich implozi (zhroucení dovnitř) a k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se nakonec rozpadá a uvolňuje se tuk.

Po destrukci tukové tkáně je uvolněný tuk ve formě triglyceridů vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných mastných kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován oběžným systémem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné mastné kyseliny – včetně mastných kyselin z potravy. Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Následně pak lymfatický systém vyloučí odbouraný tuk a toxiny z těla ven, proto se doporučuje po aplikaci podstoupit lymfodrenáž. Někteří odborníci doporučují podstoupit lymfodrenáž i před zákrokem pro nastartování Vašeho lymfatického systému.

Ultrazvuk je vytvářen zařízením, které má plošku generující požadovanou frekvenci, umístěnou ve spodní části hlavice přístroje. Ta má praktické ergonomické poloměry zakřivení pro plynulost zákroku. Kovová ploška hlavice je při léčebném či kosmetickém ošetření v kontaktu s pokožkou. Účinek je pod hlavicí velmi efektivní a kavitace se rychle vytrácí na místech, která již při ošetření nejsou ve styku s ploškou, ta frekvenci ultrazvuku přenáší.

Výstupní frekvence 32-47 kHz nerozrušuje nekoordinovaným způsobem vnitřní orgány, které jsou uložené hlouběji v lidském těle. Zasahuje jen do úrovní kůže a podkoží, které jsou potřeba ošetřit. Dále tato frekvence neproniká. Ultrazvukové kavitační přístroje používající jiné kmitočty mohou ultrazvukem způsobovat kavitaci v těle v daleko větších hloubkách, než kde se nacházejí ošetřovaná místa nadbytečného tuku apod. Odborníci doporučují nepřekročit maximální výstupní ultrazvukovou frekvenci 1 MHz.

kavitace

kavitace

INFORMACE K OŠETŘENÍ

 • po 3 – 6 ošetřeních je patrný úbytek 3 – 5 obvodových cm
 • jsou dokumentovány i případy s úbytkem 11 – 18 obvodových centimetrů
 • kúra samozřejmě může pokračovat při potřebě dále centimetry ubírat
 • podle odborníků by klient měl absolvovat 6 – 12 sezení
 • 1 ošetření trvá 20 – 40 minut v závislosti na ošetřované oblasti
 • je možné podstoupit zákrok 1krát týdně, nicméně běžnější je ošetření po 10 – 14 dnech pro efektivní terapii, přičemž celkový počet sezení závisí na rozsahu tukové vrstvy v ošetřované partii
 • následnou udržovací péči je možné provádět každých 5 měsíců (2 – 3 zákroky)
infračervená deka

KONTRAINDIKACE

 • osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem
 • osoby s vysokým cholesterolem
 • osoby s vysokým krevním tlakem
 • kovový implantát v těle
 • těhotenství
 • menstruace
 • ženy s děložními tělísky (u aplikací na břiše)
 • záněty či infekční onemocnění v místě aplikace
 • kožní onemocnění
 • cévní poruchy a ateroskleróza
 • choroba jater a ledvin
 • rakovina
 • epilepsie
 • cukrovka
 • trombóza, hemofilie, tromboflebitida, užívání léků proti krevní srážlivosti nebo poruchy srážení krve

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

 1. Před ošetřením je doporučována hypokalorická dieta s omezeným příjmem tuků a soli, nepít kávu, nejíst těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny (velká množství ovoce nebo zeleniny, zelí, luštěniny, müsli apod.). 1 hodinu před ultrazvukovou liposukcí se nesmí nic jíst! Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření (minimálně 2 litry vody denně). Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí. Někteří odborníci doporučují podstoupit lymfodrenáž i před zákrokem pro nastartování lymfatického systému.
 2. Označí se a přeměří ošetřované partie. Následně se na daná místa aplikuje speciální chladivý gel a ultrazvukovou hlavicí se neustálými krouživými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Celá procedura ultrazvukové liposukce je vlastně masáží problémových partií Vašeho těla, která nebolí a nezanechává na kůži žádné stopy. Během ošetření můžete cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Zákrok trvá 30 – 90 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie.Ultrazvukový kavitační přístroj může ošetřovat řadu partií: břicho, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, boky, nohy (kolena, kotníky, lýtka) a předloktí, avšak při jedné kúře se ošetřuje 1 maximálně 2 partie těla!!!
 3. Po skončení ultrazvukové liposukce se provede minimálně 20-ti minutová lymfodrenáž, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkotučnou dietu a zejména pravidelný pitný režim (nejlépe 3 litry tekutin denně). Doporučuje se dále: zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk, vyloučit konzumaci alkoholu a kofeinu 24 hodin před a 3 dny po ošetření.

Ceník

JEDNA PARTIE TRVÁNÍ CCA CENA
Lze vybrat: Břicho spodní, břicho horní, boky, stehna vnitřní, stehna vnější, ruce (paže), oblast kolem podprsenky. 40 min. 1500 Kč
Lze vybrat: Břicho spodní, břicho horní, boky, stehna vnitřní, stehna vnější, ruce (paže), oblast kolem podprsenky. 60 min. 2500 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny v a to včetně DPH.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226