Vybalte si štíhlejší a zdravější "já"

garance_ztraty_001.jpg 4 kB

Hluboká DETOXIKACE a okamžitá ztráta centimetrů, které se nevrátí!!

Účinek již za pouhé 2 hodiny!

Pokud přemýšlíte o tom, jak se zbavit pár extra centimetrů, můžete vždycky začít sportovat nebo zkusit nejnovější dietu, ale pokud chcete okamžitý výsledek rozhodněte se pro Universal Contour Wrap /univerzální konturní zábal/ a my Vám garantujeme, že ztratíte minimálně 15 centimetrů za pouhé 2 hodiny!!

Toto nejspíš zní moc dobře na to, aby to byla pravda, ale s průměrnou ztrátou 20-25 centimetrů již při prvním zábalu, jsme přesvědčeni, že budete nadšeni. Dokonce Vás můžeme uklidnit oznámením, že tato ztráta vydrží, takže z toho budete mít užitek ještě dlouho po opuštění salónu.

Garance ztráty 15ti centimetrů!

Co jiného můžete ztratit?

Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledají nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na naši unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo.

„Můj první zábal“

Kde jsou naše centimetry?

Klára 40let – ztratila 23 cm – Manžel zamluvil jako překvapení dovolenou, takže jsem neměla žádný čas držet před-dovolenkovou dietu, tisíckrát díky bohu za UCW. Povedlo se docílit za dvě hodiny to samé, jako kdybych držela týdny dietu.

Nikola 36 let – ztratila 32 cm – Úžasně to doplňuje můj velice zaneprázdněný život. Jakým jiným způsobem můžeš ztratit tolik centimetrů, pročistit si tělo a nechat si udělat manikúru a to všechno v tu samou dobu? Tohle je pro mě vítěz!

Jana 28 let – ztratila 28 cm – Po prvním dítěti jsem tvrdě bojovala, abych se mi vrátila má původní velikost, kamarádka mi doporučila UCW. Rozhodla jsem to zkusit....nemohla jsem věřit vlastním očím, jaký jsem měla výsledek. Dokonce jsem vypadala zpevněně s pěknými tvary, vůbec ne spatně na někoho, kdo před časem porodil!

Simona 45 let – ztratila 35,5 cm – Nejdříve jsem byla nedůvěřivá, znělo to příliš dobře, aby to byla pravda. Myslela jsem, že to nebude nic jiného než dočasná ztráta tekutin. Ale byla jsem příjemně překvapená, centimetry se nevrátili zpět a dokonce je to déle než měsíc od té doby co jsem měla zábal.


Jak to funguje?

UCW byl vynalezen Dr. Richardem Stremem po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů používaných při lázeňských ošetřeních. Ošetření zahrnuje zabalení zákazníka zhruba 25 elastickými obinadly, která byla předem namočena a ohřátá v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály.

  • Kombinace bahna a obinadel napomáhá pevnit uvolněnou kůži a stlačuje zóny, ve kterých je uložen tuk.
  • UCW napíná kůži a oživuje její elasticitu. Zákazníci odcházejí zpevněni s rozdílem ztracených centimetrů, který můžeme změřit.
  • Speciální technika zabalení může být cíleně použita v průběhu ošetření pro vylepšení specifických zón jako jsou boky, břicho nebo hýždě.

Jak dlouho to trvá?

Aplikace trvá méně než 45 minut, potom relaxuje zákazník po dobu jedné hodiny, zatímco zábal pracuje. Mnoho salónů využívá tuto dobu pro nabídnutí zákazníkovi jedno z doplňujících ošetření např.manikúru. Po zábalu není potřeba, aby se zákazník osprchoval, bahno se vsákne do kůže a krásně ji zjemní. Celá doba zábalu je asi 2 hodiny.

Jak se měří výsledek?

UCW je propagován s garancí ztráty 15ti centimetrů, proto je pro nás důležité ukázat zákazníkům kolik centimetrů ztratili.

  • Všechny zábaly začínají počátečním měřením na specifických bodech po celém těle.
  • Po ošetření se znovu měří a to ve stejných bodech. Nakonec se spočítá výsledek ztracených centimetrů.
  • Po zábalu dostane zákazník vývojový diagram, jehož součástí jsou také po-zábalové pokyny.

Je tento zábal určen pouze ke ztrátě centimetrů?

Často zvolí zákazníci UCW z důvodu garance ztráty centimetrů a jeho tvarovacím efektům, ale toto ošetření také pomáhá odstranit zbytky odumřelých buněk a pročistit tělo.

Je tato ztráta centimetrů opravdu garantovaná?

Ano! S Universal Contour Wrapem máte garanci ztráty minimálně 15centimetrů již pří prvním ošetření, jinak nemusíte platit. Dále je garantováno, že centimetry zůstanou dole po minimální dobu 30 dnů nebo budete zdarma zabalen(a) znovu. Takže opravdu nemáme co ztratit, kromě spousty centimetrů.

Kolik centimetrů ztratím?

Počet centimetrů je velice rozdílný u každé osoby. Vy máte garanci ztráty minimálně 15 centimetrů při prvním ošetření, ale průměrná ztráta je 20-30 centimetrů. Pro dosažení maximální ztráty doporučujeme kůru složenou ze 3 ošetření, při které ztratíte celkem kolem 50 centimetrů. Často se stává, že žena ztratí až jednu konfekční velikost.

Jsem po porodu, pomůže UCW také mě?

Pokud je to 6 týdnů od normálního porodu nebo doktor odsouhlasí, že všechno je v pořádku v případě císařského řezu, je universal contour wrap bezpečný a úžasně funguje pro zpětné formování břicha a oblasti prsou, zjemnění strií po těhotenství.

Vrátí se mi ztracené centimetry jakmile začnu pít vodu?

Ne! Universal Contour Wrap funguje na jiném principu o proti dalším „zeštíhlovacím“ ošetřením. Jelikož nejste v suchém prostředí a nepotíte se je vyloučené, že by centimetry byly výsledkem dehydratace. Naopak doporučujeme pít spoustu vody po ošetření, tímto podpoříte pokračování detoxikace a důsledkem toho je možno ztratit ještě další centimetry.

Mohu být zabalen(a) víckrát než jednou?

Ano, k docílení maximálního výsledku z Universal contour wrapem doporučujeme kůru složenou ze 3 ošetření a to po 7-10 dnech, maximální odstup může být až 3 týdny aniž by se ovlivnil výsledek. Po této kůře je celková ztráta průměrně kolem 50 centimetrů.

Jak dlouho mi vydrží výsledná ztráta?

Základní garance je 15 centimetrů to minimální dobu 30 dnů, ale výsledek se udrží mnohem déle, záleží mimo jiné také na tom, jestli budete dodržovat Pozábalové instrukce. Jak dlouho přesně toto ztráta vydrží jenom na vás a vašem životním stylu. Samozřejmě docílíte ještě větší ztráty, pokud se rozhodnete pokračovat v ošetření i po kůře.

Ztratím také kilogramy s Universal Controur Wrapem?

Protože výsledná ztráta je úbytek toxinů a ne tukové buňky, rozdíl v kilogramech nezaznamenáte. Universal contour wrap je ošetření s garantovanou ztrátou centimetrů, které tvaruje a zpevňuje Vaše tělo tak, že i bez úbytku kilogramů můžete ztratit až konfekční velikost a to pouze za 2 hodiny.

Kolik wrapů mohu maximálně podstoupit?

K dosažení maximálního výsledku je doporučena kůra složená ze 3 ošetření, ale pokud je každé ošetření vykonáno s dostatečným odstupem, což je 7-10dnů umožňuje speciální technika bahna z Mrtvého moře a obinadel dosáhnout plného efektu bez omezení opakování. Protože jsou výsledky Universal Contour Wrapu tak úžasné stane se jistě součástí Vaší běžné rutiny pro udržování zdraví a krásy a pomůže vám udržet si takovou postavu, jakou si zasloužíte.

Jak často můžu být balen(a)?

K dosažení nejlepšího výsledku je doporučená doba mezi ošetřením 7-10dní. Mimo té prošla každá UCW terapeutka školením, takže Vám určitě individuálně poradí, jak dosáhnout maximálního výsledku právě u Vás.

Ztrácím centimetry, protože se potím?

Ne! Tato centimetrová ztráta, jak se přesvědčíte s Universal Contour Wrapem, je výsledek speciálního složení bahna a techniky balení, která se používá. Teplá obinadla s bahnem jsou použita k balícímu procesu, aby napomohla vytvořit ideální a efektivní teplotu pro práci bahna v kůži, ale ne tak, abychom docílili pocení, tudíž dehydrataci, jako jiné zábaly.

Ceník

UNIVERASAL CONTOUR WRAP PRŮMĚRNÝ ÚBYTEK V cm CENA
1 x zábal 15 - 30 cm 1500 Kč
2 x zábal až 40 cm 2900 Kč
3 x zábal až 50 cm 4000 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny v a to včetně DPH.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226