Čínská energetická masáž

cinska_masaz_001.jpg, 4 kB

Tato masáže je výborná pro udržování organismu v plné síle. Podstatou Čínské energetické masáže je provádět masáž tak, aby se obnovovalo proudění v energetických drahách, které procházejí lidským tělem a taky aby správný rytmus této masáže tyto dráhy rozproudil. Lidské tělo je protkáno dvanácti energetickými drahami, jež spojují různá místa v těle. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě čínskou energetickou masáží, která se zaměřuje především na dráhu močového měchýře. A to zejména z důvodu správného odvádění škodlivých látek z těla.

Pokud dojte u člověka ke ztrátě energetické rovnováhy, dochází i ke ztrátě rovnováhy nervového systému. Ke ztrátě této rovnováhy dochází zejména při nadměrné duševní přepracovanosti, dlouhodobé nervozitě a podrážděnosti, ale i nepravidelným životním rytmem apod.

Čínskou energetickou masáž zejména používáme při nervové regulaci, relaxaci a nastolení energetické rovnováhy v lidském těle. Dále pak pomáhá k odstranění únavy, regulaci celkové výživy a pro prevenci rovnováhy organismu.

Ceník

MASÁŽ ZAMĚŘENÍ MASÁŽE 30 min. 60 min. sleva VIP
Čínská energetická masáž k odstranění únavy a nervové regulaci 290 Kč 500 Kč 20 %
Čínská energetická masáž + ušní svíce k celkové regeneraci organismu x 700 Kč 20 %

Všechny ceny jsou uvedeny v a to včetně DPH.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226