Ájurvédská masáž - Shirodhara

shirodhara-001.jpg, 3 kB

Shirodhara je neobyčejně vysoce účinnou léčebně-relaxační technikou s pročišťovacím účinkem. Masáž Shirodhara se považuje za jednu z omlazovacích a pročišťovacích terapií tzv.Rasaján. Léčebná technika masáže je stará přes 5.000 let a jejím hlavním cílem je nastolení tělesné a duševní rovnováhy.

Omlazuje a zpomaluje stárnutí (odstraňuje nahromaděné odpadní látky v organismu, zlepšuje paměť, posiluje obranyschopnost), hluboce uvolňuje a regeneruje nervový systém (odstraňuje stres a nervové napětí, napomáhá při nespavosti, eliminuje stavy úzkosti a strachu, léčí migrény a bolesti hlavy), příznivě snižuje vysoký krevní tlak, vyživuje tělesné tkáně a omlazuje pokožku, působí i na astma, cukrovku, cholesterol, a žaludeční vředy.

Technika masáže

Samotná masáž se provádí tak, že ze speciální nádoby umístěné na hlavou vytéká tenký pramínek teplého bylinného oleje do oblasti třetího oka. Masíuje se obličej, šíje, trapázy a vlasová část pro maximální relaxaci.

Masáže trvají 70min., součástí je vždy 20min.relaxace.. Po másaži se doporučuje nekoupat – prosím vezměte si vhodné oblečení. Každý olej vnímá jinak – sprchu můžete samozřejmě využít podle potřeb.

Nechte se hýčkat i Vy

info@salon-nefertiti.cz
774 421 605
(volat po-pá, 10-18hod)

nebo 775 587 575
Pokud nezvedáme telefon, pracujeme,
zkuste to prosím později, nebo nám
napište mail.

Halasovo náměstí 1
Poliklinika Lesná
Brno
NP, dveře 226